Teenused

Pakume ehitusteenust vastavalt kliendi vajadustele kuni “võtmed kätte” lahenduseni välja – too meile projekt, meie ehitame valmis! Enamasti oleme harjunud kandma peatöövõtja vastutust, see tähendab, et kogu ehitisele saab garantii ühest kohast. Kuigi oleme valmis töötama üle Eesti, on meie senistest töödest enamik tehtud just kodukandis, pärnumaal Vändra ümbruses. Asukohaspetsiifikast lähtuvalt on meie portfoolios palju siitkandi elumaju, büroohooneid, ladusid ja tootmisrajatisi. Samuti oleme renoveerinud ja soojustanud kortermajade fassaade ja katuseid.

 • Katusetööd

  Meil on kogemus nii viil- kui lamekatuste ehitamisel, samuti paigaldame kõiki levinumaid katusematerjale. Meil on seni kogemused plekk-katuste, kivikatuste, eterniitkatuste ja lamekatuste ehitamisel. Katuse valmistamine sisaldab ka kõigi aluskonstruktsioonide loomist.

  Materjalid, millega on meil kogemus: Eterniit, katusekivi, katuseplekk, SBS — rullmaterjal koos soojustusega (täislahendus). Peamisteks tarnijateks on Ruukki (katuseprofiilid, vihmaveesüsteemid katuse turvatooted), Benders (kivikatused), Ekaros P.V,M (eterniit).

 • Vundamenditööd

  Valmistame nii lint- kui plaatvundamente. Eelkõige omame kogemust laialt levinud lintvundamentide ehitamisel.  Lisaks paigaldame vundamentidesse ka vajalikud kommunikatsioonid. Oleme soojustanud ka juba valmis kortermajade, eramajade vundamente.

 • Majakarbid

  Teeme vastavalt kliendi soovile musta või viimistletud majakarbi. Valikus on nii puitkarkass majakarbid kui ka erinevatest plokkidest majakarbid (fibo, aeroc jms). Samuti valame betoonpõrandaid ja paigaldame sandwich paneele.

 • Fassaaditööd

  Viimistleme fassaade kõigi levinud meetodite abil — õhekrohv villa või penoplasti abil soojustatud fassaadiel, Tempsi ja kivipuruplaatide paigaldamine või puitfassaadid. Samuti kivist fassaadid ja puhta vuugi ladumine ning korstnapitside ja korstnajalgade valmistamine.

 • Sisetööd

  Teostame kõiki maalritöid, paigaldame kipsplaati koos karkassiga ja tegeleme plaatimisega. Valmistame erinevat tüüpi lagesid, põrandaid – kipslaed, ripplaed, laudisega laed, parkett- põrandad, betoonpõrandad, puitpõrandad, laminaat  jms.